متن خبر

اسامی برگزیدگان همایش گستره 97

زمان درج: ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ [۱۴:۰۰:۵۴] - زمان ويرايش: ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ [۱۹:۱۵:۱۴] - بازديد: ۲,۰۱۴

همایش گستره (گردهمایی سراسری تبادل نظر رهبران ایران کیش) سال 97برای تعیین برترین پشتیبانان و کارمندان دفاتر شرکت ایران کیش در روزهای بیست و سوم و بیست و چهارم اسفند برگزارشد درادامه اسامی منتخبین همایش گستره 97 می آید.

 کارمندان دفاتر برتر ایران کیش

خوزستان:احمد شاخی بنی طرفی ، مازندران:مهتاب حسین جانی، سمنان:فرهاد هفت لنگ .

خراسان جنوبی:عمادکمیلی، البرز: حمید زاهدی فر، البرز: علیرضا نوایی نارین آباد.

همدان:مهدی جواهری خواه ، خراسان شمالی:مجتبی فلاح ، البرز:آناهیتا اسدی

کرمانشاه:امیدمرادی، تهران:مژگان عابدی

زنجان: نرگس صفیلی، لرستان:مهدی امیدی فر، مرکزی:امیر مومنی

کارمند دفتر برتر استانی

اردبیل:امیر خدایی، تهران:حسن هوشیاری،اصفهان:سیاوش ترابی، مشهد: نگار خلیلی،آذربایجان شرقی:علیرضا نوریان، قزوین:مصطفی کمالی نژاد، گیلان:هوشنگ سندی ، رضاییه:مریم ظفر یکانی، سیستان بلوچستان:مرضیه حسینی، یزد:سیدمحمد افتخاری، گلستان: سیدمحمود حجازی.

 دفاتر برتردر رشد سریع

قشم:ایمان سلمانی، تهران:مهدی امجدیان.سجاد یوسفیان، مازندران:ربیع الله شکی، زهره قهرمانی تبار، تهران ناحیه دو:عباس کریمی، آریاپارس شریف:نیوشاارشدی، فرانگر صنعت کارت آریا:بهاره بهلولی.

 مسئول دایره برتر

مازندران:حسین نعمتی، البرز: کاوه جهانگیری و سیامک دهقان

انباردار برتر

 کرمانشاه - مهدی اکبری

 پشتیبانان  برترشرکت شرکت:

کرمانشاه:افشاررستمی، گیلان:عرفان رضاییان،همدان:آرش پوررشیدی، قزوین:علی ناصری، سیدمحمدحسینی، زنجان:محمود عزمی.

سیستان بلوچستان:محسن صوفی، خراسان شمالی:حسین پهلوان، خوزستان: علیرضا شریفی، تهران: محمدمهدی مصطفایی ، سمنان:وحید جورابلو، البرز: هادی نصیری،‌ یزد: مرتضی دهقان.

طرح نگار: ناصر حسینی، خوزستان:عرفان کریمی، گلستان:رضا متکی ، ساوه استان مرکزی :روح الله کشاورزان، مازندران:مظاهرعسگرپور، گلستان:رسول رضایی نوده، خوزستان: ابراهیم عباسپور، کرج: سیدمصطفی جباری.

 خراسان جنوبی:  محمد زارعی، یزد: یاسرزارع، مازندران: مرتضی شیخ پور، تهران :علی نجابت، البرز: امیررفیعی ، مهدی پارسا، اصفهان: اصغرحاج حیدری، البرز:مجیدگودرزی ، مازندران : محمدالیاسی، تراشه افق :محمدحسین جامد، مازندران: میلاد رحیم حسینی، مازندران :عباس رمضانپور، تهران:سیروس حاتمی ، خوزستان : جلال امیری ، توفیق طوینی

نفر سوم: کرج - مهدی فرج الهی

نفردوم:تهران ناحیه دوم حمیدرضا خوشامن

نفراول: البرز سجادداوود پور

  تقدیر ازدو پشتیبان همراه

خوزستان: طاها خوشکام

گلستان: رضا متکی

 پشتیبانان برتر استانی

سیمین سرمایه : سعید حامدی فرید، فرانگر صنعت کارت :علی ذبیحی ، رامین رنجبری از سایان پردازش، مهدی عزیزیان از ایلام، ایمان حقیقی از بوشهر، محمد سعید شیر خانزهی از چابهار، فاروق رحیمی از هرمزگان، مصیب اخلاصی از هرمزگان قشم، سید محمد حسین حسینی از تهران، وریا یوسفی از کردستان، پویا پارسا ازاردبیل ، کرمان: حامد افشین، فارس : مسعوداسدی ، پارس نت زاگرس: روزبه کبیری

سوم: محسن احمدی پوراز کهگیلویه بویراحمد

 دوم: حسین انتظاراز آذربایجان شرقی

اول: علیرضا محمد معین از لرستان

 همیاران پذیرندگان

مریم حاتمی و امید صدقی از طرح وبرنامه، فرید صفایی نیک از توسعه بازار، ابوالفضل ازادفلاح، محمدرجب بلوکات، سولماز لطفی،سپیده زندیه، حامد فتحی، زهره لرستانی، فریدون افشار، احسان سعیدی، احسان حق دوست، مرتضی رشیدی از آی تی

زهرامعصومی، محمدملکی ، نادررحمانی، زهرا که زادوند، سعید عزیزی از معاونت مالی

سیدرضا حسینی ازاداره تدارکات.

اسیه مقدسی از امور رفاهی،  احسان نیازی، حمیددهقان از انبارداری

امیر حسین صادقیان از روابط عمومی

سجاد خدا بخشی وعلیرضا گل محمدی از تعمیرو نگهداری ،  سعید سعادت از بازرسی ، مهدی عزیزی،امین کافی، شقایق ملکی،سمانه تقی زاده از کال سنتر

صادق جندقی، زینب جاسم نژاد، بهاراباذری، حسین صابری، سمیه زمانی،عباس جیریایی، معصومه حسینی  کارشناس

اسماعیل نادربیگی، بیتا متین و مهدی نوری  به عنوان روسا
برترین های دفاتر

دهم: مریم صفیلی اززنجان

نهم: بهاره چیت ساز از مرکزی

هشتم:محمد علی شمسیان از سمنان

هفتم : سعید قرویان تراشه افق ازخراسان رضوی

ششم:  نسیم فلاح از استان گیلان

پنجم:  تورج آروان ازلرستان

چهارم: امین براتی از خراسان جنوبی

سوم : اکبر غلامی ازالبرز

دوم:  دانیال قاسمی ازمازندران

اول : مسعود آل کثیر ازاستان خوزستان

 دفاتر حايز رشد سریع

ششم: سیدمهدی سجادی از ناحیه ا تهران  

پنجم:ناحیه 2تهران محسن اسماعیلی

چهارم:اصفهان تورج آروان

سوم: رضاشفیعی از آریاپارس شریف

دوم: مصطفی کشاورزاز قشم

اول: بهزاد حسن پورشمس از فرانگرصنعت آریا

 کارشناس برتر ستادی مناطق:

پنجم: راضیه احرامباف

چهارم: پویازمانی

سوم: ناهید مصطفوی

دوم: کوثر واعظی

اول: حمید رحمتی

 روسای منطقه برتر

سوم:توحید کلاشی

دوم:محسن جنت علیپور

اول:منصوره صیفی کار

جایزه آخر هم به عنوان سرپرست ناحیه به مصطفی صوفی رسید




















آخرین اخبار

{{ item.Title }}

{{ item.Title }}

{{ item.UpdateDateTime.DisplayDateTime }}

بیشتر بخوانید